Proč si vybrat právě náš skleník?

Mělo by být samozřejmostí, že každý výrobce dokáže zákazníkovi zdůvodnit, proč právě jeho výrobek by si měl zákazník vybrat. Jinými slovy - v čem je jeho výrobek lepší, než výrobky konkurence. Pokusíme se vás proto přesvědčit, že naše skleníky mají plno výhod, které u konkurence nenajdete.
Proč si vybrat právě náš skleník?

Proč si vybrat právě náš skleník?

Mělo by být samozřejmostí, že každý výrobce dokáže zákazníkovi zdůvodnit, proč právě jeho výrobek by si měl zákazník vybrat. Jinými slovy - v čem je jeho výrobek lepší, než výrobky konkurence. Pokusíme se vás proto přesvědčit, že naše skleníky mají plno výhod, které u konkurence nenajdete.

Pevná a odolná konstrukce

Naše firma vyrábí skleníky, které mají konstrukci svařenou z válcovaného profilového železa. Nejedná se tedy o žádné tenké ohýbané plíšky jako u plechových skleníků. Svařované spoje jsou mnohem pevnější, než spojení pomocí šroubů. Oproti jiným konstrukcím se proto naše skleníky vyznačují naprosto mimořádnou pevností a odolností - je to jako když postavíte tank vedle osobního auta, o tolik pevnější naše skleníky jsou.
U našich skleníků prostě nemusíte mít obavy, když fičí silný vichr, ani když na střechu napadne metr sněhu. Naše skleníky prostě všechno přežijou... :-)

Extrémně dlouhá životnost

Skleník si většinou nekupujete jen na pár sezón, ale chcete, aby vám vydržel co nejdéle. Ideálně na celý život. A pokud možno bez potřeby jakékoliv údržby. Naše skleníky vám přesně tyto požadavky splní do puntíku. Jejich životnost se měří na desítky let. Je to podobné jako když postavíte dům - u něj také nepředpokládáte, že se vám za pár let rozpadne a budete si muset kupovat nový. Životnost našich skleníků je srovnatelná se životností domů. A podobně jako dům, skleník od nás zdědí vaši potomci... :-)

Utěsněná konstrukce

Spousta lidí mění stará okna za nová lépe těsnící. Proč? Stačí malá skulinka, aby vám vítr vyfoukal z místnosti všechno teplo. A stejné je to u skleníků. Sluníčko vám na jaře hezky prohřeje celý skleník, ale pokud není utěsněný, vítr všechno teplo ze skleníku vyfouká. A právě velkou výhodou našich skleníků je jejich utěsněnost! Tu oceníte hlavně na jaře a na podzim, kdy ani silný vítr ze skleníku nevyfouká drahocenné teplo. U konkurenčních neutěsněných skleníků musíte buď hodně přitápět nebo začít s jarní pěstitelskou sezónou až mnohem později...:-)

Není potřeba základ ani podezdívka

Podezdívka pod skleníkem je skvělá věc, ale postavit ji je pracné a nákladné. Ne každý zvládne postavit podezdívku svépomocí a sehnat slušnou firmu je často nadlidský výkon. Proto nabízíme perfektní náhradu podezdívky - speciální podkladový rám. Ten nejen že podezdívku stoprocentně nahradí, ale hlavně umožní postavit skleník přímo na záhon bez potřeby jakýchkoliv základů. Nemusíte nic betonovat, kopat ani zavrtávat. To vám žádný jiný srovnatelný skleník nenabídne.

Velké a prostorné police

Police jsou chytrým řešením, jak ve skleníku zvětšit využitelnou plochu pro pěstování. Konkurence ale většinou nabízí jen malé poličky, na které se stěží vejde pár květináčů. Naše police jsou oproti nim opravdu velké, vejdou se na ně i rozměrné sadbovače, objemné přepravky i truhlíky s květinami. Mohou být z obou stran po celé délce skleníku! Co je na nich unikátní (a co u jiných skleníků neuvidíte), že jsou zavěšené ke stropu. Díky mimořádné pevnosti našich skleníků nevadí ani extrémní zatížení střechy policemi plnými rostlin. Stejně jako střecha unese metrovou vrstvu sněhu, unese i police narvané rostlinami.

Spolehlivé posuvné dveře

Posuvné dveře jsou mnohem praktičtější, ale hlavně pohodlnější na obsluhu. Nemusíte u nich dávat pozor, aby je nerozbil vítr, nepřekáží při otevírání, lze je při větrání jen pootevřít atd. Pro spoustu výrobců je ale problém zajistit, aby po několika letech jejich otevírání nepřipomínalo posilovací cvičení, a proto nabízí jen pantové dveře. U našich posuvných dveří máte záruku, že i po mnoha letech půjdou otevírat stejně snadno jako na začátku. A dokonce i bez potřeby jakékoliv údržby!

Nadstandardní služby

Spokojenost se skleníkem není dána jen jeho používáním, ale i přístupem prodejce při jeho pořizování. U nás jsou proto samozřejmostí služby, které konkurence nenabízí. To že si můžete objednat se skleníkem i jeho montáž na klíč, a že za dopravu skleníku neplatíte nic navíc, o tom je zbytečné se zmiňovat. Ale kromě bezplatné dopravy máte zdarma i vyložení skleníku na vámi určrné místo, takže nehrozí, že byste po našem odjezdu zůstali stát se skleníkem před vraty.
To, že skleníky i vyrábíme, nám umožňuje vycházet vstříc vašim atypickým požadavkům. Potřebujete upravit rozměry skleníku, aby odpovídali rozměrům podezdívky po starém skleníku? Potřebujete postavit skleník jedním bokem na vyvýšenou zídku, zapustit dveře do podezdívky o metr nebo dveře rozšířit, aby jimi projel invalidní vozík? Či snad chcete umístit nad skleník solární panely? Jsme připraveni splnit vaše požadavky a přizpůsobit vám skleník podle vašich představ.

O výhodách našich skleníků oproti konkurenci bychom mohli pokračovat, ale bylo by to dlouhé povídání. Přečtěte si i další články o sklenících na našem webu a dozvíte se mnohem víc.


Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů.
Scroll to Top